Të gjitha kategoritë
EN

të gjithë

Tubeformer spirale BTF-I

Tubeformer spirale BTF-I

Kushtet e dorëzimit:EXW, FCA, FAS, FOB, CFR, CIF, CPT, CIP, DAT, DAP, DDP

Pagesa:30% paradhënie nga T/T, bilanci poshtë para dërgesës.

Kohëzgjatja:10-35 ditë pas marrjes së paradhënies.

Garancia:brenda një viti nga data e B/L.


  • Përmbledhje
  • Parametër
  • hetim
  • Produkte te ndryshme
Mjeti i formimit është bërë prej çeliku pranveror. Lehtë për tu ndryshuar dhe rregulluar,
Sistemi i prerjes me induksion kontrollon gjatësinë e tubit.
Kontrolli PLC, prerja e tehut të sharrës dhe sinkronizimi i shpejtësisë së formimit.
Plotësoni standardet CE të tregjeve evropiane dhe amerikane: certifikata CE.

Tubaformuesi spirale përdoret shumë gjerësisht në industrinë HVAC spirale dhe fletë metalike. Makina e kanaleve spirale duke punuar duke rregulluar shiritin e çelikut dhe duke zëvendësuar shiritat e çelikut të madhësive të ndryshme, është e mundur të prodhohen tuba spirale të madhësive të ndryshme, të cilat janë të lehta për t'u ndryshuar dhe rregulluar, dhe nyjet janë të lidhura fort dhe performanca është e qëndrueshme.

Teknikecal Të dhënat

diametër80 mm - 1500 mm
Trashësia e llamarinësçeliku e galvanizuar0.4 -1.2mm
Stainless steel0.4-0.8mm
Gjerësia e llamarinësStandardi 137 mm
Shpejtësia e ushqimit1-38m / min
Qepja e bllokimitVeshja e jashtme e bllokimit, nga brenda sipas kërkesës
Fuqijamainframe5.5Kw
Fuqia e prerjes4Kw
peshë1708kg
dimension2700 mm × 1560 mm × 1950 mm

I gatshëmProduktet tive

Për të përmbushur kërkesat e veçanta të klientëve tanë, ne ofrojmë modelin BTF I 1500C me trashësi maksimale pune 2.0 mm.

Merrni në kontakt