Të gjitha kategoritë
EN

të gjithë

Makinë me kanal spirale BTF-III

Makinë me kanal spirale BTF-III

Kushtet e dorëzimit:EXW,FCA,FAS,FOB,CFR,CIF,CPT,CIP,DAT,DAP,DDP

Pagesa:30% paradhënie nga T/T, bilanci poshtë para dërgesës.

Kohëzgjatja:10-35 ditë pas marrjes së paradhënies.

Garancia:brenda një viti nga data e B/L.

  • Përmbledhje
  • Parametër
  • hetim
  • Produkte te ndryshme
Kallëp për derdhje alumini, peshë e lehtë dhe e lehtë për t'u zëvendësuar.
Sistemi i prerjes me gjatësi fikse, i lirë për të vendosur daljen.
Kontroll PLC, kthesë automatike.
H Pa zhurmë, pa shkëndija.
Mbrojtje e shumëfishtë e sigurisë, standardi CE.
Trashësia mund të jetë deri në 2.0 mm.

Makina me kanal spirale BTF-III përdoret gjerësisht në kanalet e ajrit të kondicionuar. Dhe tuba parafabrikate per punime ndertimi. Standarde të larta për të përmbushur nevojat e klientëve, një sërë masash mbrojtëse sigurie, kallëpe të derdhur alumini. Më shumë automatizim. Minimizoni intensitetin e punës dhe maksimizoni efikasitetin e prodhimit. Është zgjidhja më e mirë për standarde të larta.

Te dhena teknike

Diametri Diapazoni80 mm - 1600 mm
Gama e trashësisëçeliku e galvanizuar0.4 -1.3mm
Stainless steel0.4-0.8mm
Alumin0.4-1.3mm
Gjerësia e shirititStandardi 137 mm0.4-1.0 mm
Standardi 140 mm1.1-1.3 mm
Qepja e bllokimitTegeli i bravës së jashtme, ose brenda sipas kërkesës
Shpejtësia e ushqimitMaks.60 m/min. në varësi të materialit
Sistemi i prerjesPrerës me prerje
peshë2900kg
dimensionMakinë kryesore1900 * 2050 * 1500mm
decoiler1780 * 1130 * 1250mm
Tabela e mbaruar2700 * 950 * 1200mm

Merrni në kontakt