Të gjitha kategoritë
EN

të gjithë

Makinë hidraulike për formimin e bërrylit BEM 1250

Makinë hidraulike për formimin e bërrylit BEM 1250

Kushtet e dorëzimit:EXW, FCA, FAS, FOB, CFR, CIF, CPT, CIP, DAT, DAP, DDP

Pagesa:30% paradhënie nga T/T, bilanci poshtë para dërgesës.

Kohëzgjatja:10-35 ditë pas marrjes së paradhënies.

Garancia:brenda një viti nga data e B/L.


  • Përmbledhje
  • Parametër
  • hetim
  • Produkte te ndryshme
Diametri minimal është 100 mm.
Shpejtësia e formimit është 5 herë më e madhe se ajo e makinës së zakonshme me bërryla.
Stacioni hidraulik është i importuar nga Italia dhe është i qëndrueshëm në formë.
Rregullim fleksibël i shpejtësisë, efikasitet i lartë i punës dhe funksionim i lehtë.
Specifikimet me fllanxha 5mm/7mm.
Dizajn ndërkombëtar.
ArtikullParametër
Diametri Diapazoni80mm ~ 600mm
Gjatësia e tubit1-10m
materialPëlhurë silikoni / jo e endur / kanavacë
Trashësia e pëlhurës0.2-0.3mm
Gjerësia e pëlhurës110mm
Gjerësia e shiritit metalik11mm
Trashësia e shiritit metalik0.4-0.5mm
Motor Fuqia2.2KW
Shpejtësia e formimit1-15 m / min
peshë500KG
dimension2200 X650 X1200 mm

Merrni në kontakt